• Onyx Pro İrtibat Bür-oları


Mazare Al-kair Ticaret ve Yatırım Şirketi Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği www.alkhairfarms.com
Alhaibah Boya Fabrikası Endüstri www.oscarpaints.com
Almaddahia Gayrimenkul Gelişimi Grubu Gayrimenkul Yatırımı www.almaddahia.com
Suzuki Barayan Grup Yedek Parça www.suzukibarayan.com
Almaqam Araç Kiralama Şirketi Araç Kiralama www.almaqmrc.com.sa
Atyab Ghanaty Grup Parfümeri www.ghanaty-me.com
Emirlik Parfümeri ve Ud Evi Parfümeri www.emirateoud.com
It's Mine Hazır Kıyafet Kıyafet www.itsminesa.com
Oscar Boyaları Endüstri www.oscarpaints.com
Elite Gıda Gıda www.elitefancyfood.com
Modern Rouge Parfüm ve Kozmetik Şirketi Kozmetik www.rouge.com.sa
Alharam Plaza Alharam Plaza www.alharamplaza.com
Qasr Alawani Sundries www.qasralawani.com
Najd Telekomünikasyon Şirketi Teknoloji www.najdtelecom.com
Dar Al Ta'deen (MARMO) Şirketi Madencilik ve Arama www.alayunigroup.com
Mosa Abdulaziz Almosa Şirketi Gayrimenkul www.almosa.com.sa/ar
Saleh Babaker ve Oğulları Ticaret Şirketi (ABUKASS) Gıda www.Abukass.com
ALRASHIED Kutu ve Plastik Fabrikası Ltd. Şti. Plastik Endüstrisi www.lastmade.com
Opera Kıyafet Şirketi Kıyafet www.opera-sa.com
Fursah Global Pazarlama Şirketi (Leunex) Ticaret www.leunex.com
AL MARASEEM Parfümleri Uluslararası Şti. Parfümeri www.al-maraseem.com
Riahanah Makkah Parfüm Şirketi Parfümeri www.rmp-sa.com
Dünya İslam Birliği [Mekke] Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş www.themwl.org
Aloufi Endüstri ve Ticaret Grubu Endüstri ve Ticaret www.aloufigroup.com
İş ve Ticaret Ltd. Şti. (WATCO) [Huber] Sundries www.watco.com.sa
Albaha Ticaret ve Müteahhitlik Şirketi [Dammam] Elektronik www.albaha.com.sa
Falak Al-Sharq wa Al-Badr Al-Aali Şirketi [Dammam] Genel Ticaret www.arminy.com
Abdullatif Ahmed Al-Arjaf ve Partner Holding Şirketi [Ahsa] Pazarlama ve Perakende www.arfajco.com
Al-Mashrab Müteahhitlik Anonim Şirketi [Abha] Müteahhitlik www.almashrab.net
Cawda Gıda ve Süt Ürünleri Şirketi Endüstri ve Yatırım www.jawdafood.com
Mazare Al-kair Ticaret ve Yatırım Şirketi Kanatlı Hayvan Yetiştiriciliği www.el-hadaf.com
Süt Üretim ve Dağıtım Şirketi (Milgro) Gıda Endüstrisi www.el-hadaf.com
Elhadaf Hizmet Şirketi Sigorta ve Mali Hizmet www.el-hadaf.com
Alkuraimi İslami Mikrofinans Bankası Mali Hizmetler www.alkuraimi.com
Artex Ev Aletleri Ticaret Ltd. Şti. Ev Eşyaları www.artexyemen.com
AL-Kbous Endüstri, Ticaret ve Yatırım Grubu Endüstri ve Ticaret www.alkbousgroup.com
Algarash Ticaret Genel Ticaret www.algarash.com
Alhutheily Lojistik Petrol Sahası Hizmeti Anonim Şirketi Yakıt Hizmeti www.alhutheily.com
Al-Rahbi Ticaret ve Endüstril Grubu Ticaret www.alrahabi-group.net
Ulusal Tütün ve Kibrit Şirketi Endüstri www.kamaran.com
Petro Masila Şirketi Yakıt Üretimi www.petromasila.com
Yemen Today TV Kanalı TV ve Basın www.yementodaytv.net
Al-Hamdani Müteahhitlik Şirketi Müteahhitlik www.alhmdani.net
Nashwan Genel Ticaret Şirketi Endüstriyel Ekipman www.nashwanoil.com
Fursan Otel Turizm www.eaglehotelsanaa.com
Ard Al-Jantin Eczacılık ve Tıbbi Malzemeler Eczacılık www.ganatain.net
Yemen Mısır Pharma Ltd. Şti. (YEPC) İlaç Endüstrisi www.yepharma.com
Yemen Uluslararası Telekomünikasyon Şirketi (TeleYemen) Telekomünikasyon www.teleyemen.com.ye
YICOM Petrol Üretimi www.yicom.net
Basha Bilgisayar Şirketi Bilgisayar ve İnternet www.barqnet.com
Al-Joby Mobilya Mobilya www.aljoby.com
Al-Jeel Al-Jadeed Grup Kırtasiye www.aag-ye.com
Al-Hadha Mobilya Şirketi (Hadfur) Mobilya www.hadfur.com
Al-Ayyam Basın, Basım ve Yayın Şirketi Basım ve Yayıncılık www.al-ayyam.info
Suzuki Yemen - Bamarouf Grup Üyesi Araba www.suzukiyemen.com
Al-Buraihi Uluslararası Hastaneler Grubu Tıbbi www.Unitycement.com
Al-luluah Al-davleya Ticaret ve Acenteler Yapı Malzemeleri www.pearl-intl.com
ABDULGHANI ALI ALHERWI TİCARETHANESİ (AGAH) Ev Eşyaları www.agah-yemen.com
Sam Tıbbi Anonim Şirketi İlaç Ticareti www.sammedical-ye.com
Red Sea Deterjan Ltd. Şti. Deterjan Endüstrisi www.rsdco.net
Tashyied Gayrimenkul Şirketi Gayrimenul www.tashyied.com
Royal Pharma Eczacılık ve Tıbbi Malzemeler Şirketi Eczacılık www.royalpharma.com
Alfgala Banyo Gereçleri Ticaret Kompleksi Banyo Gereçleri Ticareti www.mffgala.com
Dream Home Gayrimenkul ve Müteahhitlik www.dreamhomeeg.com
Mobile Plus Şerkiti İletişim www.iplusegypt.com
Hosny Sherinko Şerkiti Seramik www.hosnysherinko.com
El Sweefi Seramik Şerkiti Sıhhi Tesisat Gereçleri www.el-sweefi.com
Tiba Food Gıda İhracatı www.tibafood.com
Wasel Ticaret Anonim Şirketi Genel Ticaret www.wassel-group.com
Alrahma Gelişim Kompleksi Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş www.alrahmadj.com
Abo Ahmed Ticaret Şirketi Genel Ticaret www.abouahmedgroup.com
Ulusal Denetim Odası Devlet ve Hizmet Yönetimi www.audit.gov.sd
Diesel Ağır Ekipman Ltd. Şti. (JCB) Ticaret ve Hizmet www.diesel.sd
New Life Matbaa Basım ve Yayınlama www.newlifesudan.com
Socotra Gayrimenkul Gelişimi ve Yatırımı Ltd. Şti. Gayrimenkul ve Müteahhitlik www.sogatra.com
Arap Bilgisayar Şirketi (ACC) Teknoloji ve Komünikasyon www.arabiancomputer.com
Maclease Rental and Supplies Ltd. Şti. Ticaret ve İnşaat www.maclease.net
Libyan Arab Yabancı Yatırım Ltd. Şti. (Sudan LAFICO) Otelcilik ve Gayrimenkul Hizmeti www.lafico-sudan.com
Asawer Pertrol ve Gaz Şirketi Benzin ve Gaz www.sudapet.sd
Alpha Tıbbi Şirketi Sağlık Hizmeti www.alfamedicalsudan.com
Kushite Integrate Ltd. Şti. Teknoloji ve İletişim www.kushite.sd
Trans Africa Motors (FAW) Manufacturing www.fawkenya.com
Burooj Auto Spares Ltd Auto Spares www.buroojauto.com
International Optica Optica www.internationaloptica.com
Kaderdina Hajee Essak LTD Clothes Whole Sales www.khanga-kikoy.com
Vadihayat Real Estate, Construction & Trade www.vadihayat.com
Target Group Projects, export & Trade www.targetgpl.com
Anas Chicken Restaurants www.anaschicken.com
Alnokhba Educational www.alnokhba.org
Ummet Vakfi hayırsever www.ummetvakfi.org
MEŞALE ULUSLARARASI ÖĞRENCİ Educational www.meshale.org